Nie jestem z przezroczystych ludzi dobrze wiesz.

No i co ja wam mogę napisać. Poznaję nowych facetów, spotykam się, chodzę na randki, stroje się, bloguję, podejmuje nowe współprace, odpoczywam, robię przetwory, zaczynam pisać ksiażkę, dużo czytam, przygotowuje się mentalnie na wrzesień, buduje portfolio,imprezuję, chudnę, czatuje.
Poznałam kogoś wyjątkowego. Niespodziewanie. Ale taki spotkania chyba najlepsze.
Nie wiem co o tym myśleć. Mega rozbita jestem. Boje się angażować. Nie wiem czy on chce. Ja chce, ale nie wiem. Jakby mi dał jakiś znak, żebym wiedziała czy warto. Faceci są dziwni, jak ich rozgryźć? Doradźcie mi coś. Kiedy wiadomo, że facetowi zależy?
Chyba się pogubiłam.

3 komentarze:

  1. nie rób niczego na siłę i daj sobie czas, podejdź do tej znajomości na luzie, fajnie, że spotkałaś ciekawego mężczyznę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kochana. Na początku powoli. My kobiety mamy tendecję do pośpiechu, szybkiego angażowania się, błyskawicznych uczuć. Nie rób tego, po prostu się ciesz chwilą, a co ma być to będzie. Im więcej oczekujesz tym bardziej możesz być zawiedziona. Nie planuj, jeszcze będzie pieknie, zobaczysz :*

    OdpowiedzUsuń
  3. Dokładnie, powoli nie śpiesz się to nie zawody ;)) ja też się nie śpieszę, moja znajomość też jest nowa od maja więc nie minęło dużo czasu ale ja już inny wiek mam a ty ciesz się chwilą po prostu :))) i nic na siłę

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 "I ślubuję Ci.." , Blogger